Bizimle iletişim kur
David Wang

Telefon numarası : +86 13359254960

Shenzhen EN-plus Technologies Co., Ltd

Global leader in power electronics technology

  • companyPics.title0
  • companyPics.title
  • companyPics.title
  • companyPics.title
  • companyPics.title
  • companyPics.title
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar EN +, ANE No. Çalışanları 200~300
Yıllık satış 15,000,000-30,000,000 Yıl kurulan 2015
İhracat p.c 40% - 50%
Giriş

Shenzhen EN-plus Technologies Co., Ltd, kısaca"EN +"

 

EN +, merkezi Shenzhen, Çin'de bulunan bir elektrikli araç şarj ekipmanı ve hizmetleri şirketidir.2015 yılında kurulmuş olup, bugüne kadar 28 ülkeye ihraç edilmiştir.

EN + toplamda yaklaşık 200 çalışana sahiptir.Ar-Ge kadrosunun% 48'i var, bu da Ar-Ge departmanımıza çok önem verdiğimiz anlamına geliyor.Ekip üyelerimizin çoğu, SMA, Eaton, Emerson, Huawei vb. Dahil olmak üzere enerji endüstrisindeki lider şirketten geliyor.

EN +, AC Şarj Cihazları, DC şarj cihazları, güç modülleri ve şarj yönetimi için yazılım platformu dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.Bu ürünler 60'tan fazla patente sahiptir.

EN + 'nın vizyonu aracı yenilemek, dünyayı yenilemektir.Şarj sektöründeki zengin deneyimimiz ve uzmanlığımızdan yararlanarak EN +, daha güzel, daha verimli ve daha kararlı şarj cihazları yaratır.Şarj pazarının hızlı gelişimi ile EN +, müşterilere daha iyi şarj çözümleri sunmak amacıyla rekabet gücümüzü öğrenmeye ve geliştirmeye devam ediyor.

Shenzhen Acadie Yeni Enerji Co., Ltd.yeni enerji alanında profesyonel bir ihracat tüccarıdır.Yurtdışındaki müşterilere daha iyi ürün ve hizmetler sunmak için birbirimizin ortağıyız.

 

Aracı yenileyin, dünyayı yenileyin!Enerjiyi tazeleyin, hayatı tazeleyin!

Geçmiş

 

 

 

 

Shenzhen EN-plus Technologies Co., Ltd, kısaca"EN +"

 

 

2015

 

 

Da kurulduShenzhen Şehri, Çin'in elektrikli araçların başkenti

 

 

2016

 

 

Elektrikli araç şarj toplam çözümünün tedarikçisi, aşağıdakileri içerir:şarj tesisleri (donanım) ve yönetim sistemi (yazılım)

 

 

2016

 

 

Şirkette yaklaşık 65 personel,% 75'i Ar-Ge üyesidir.Çekirdek ekip üyeleri enerji endüstrisinden uzmanlardır.SMA (Almanya), Eaton (ABD), Huawei, Tencent, Emerson vb.

 

 

2017

 

 

Zengin deneyimenerji endüstrisinde Ar-Ge ve çevresinde sahip olunan
45 patent ve 5 yazılım telif hakkı

 

 

2017

 

 

Ürün grubu, taşınabilir şarj cihazını, AC şarj cihazını, DC şarj cihazını, enerji ağ geçidini veşarj yönetimi yazılım platformu

 

 

2017

 

 

Bağımsız tasarımtüm birimin ve çekirdek parçaların (güç modülü), geliştirme yeteneğine sahipözelleştirilmiş ürünler.

 

2018 Şirketin ürünleri 11 ülkeye ihraç edildi.

 

2019 Şirketin ürünleri 28 ülkeye ihraç edildi.

Hizmet

Çin Shenzhen EN-plus Technologies Co., Ltd şirket Profili 0

 

Dört ana iş alanı:

1. Yeni enerji mikro şebeke çözümü ve ürünleri;

2. Off-board elektrikli araç şarj istasyonu çözümü ve ürünleri;

3. Anahtar araç bileşenleri çözümü ve ürünleri;

4. Akıllı algılama platformu çözümü ve ürünleri.

 

Birinci Sınıf Müşteri Hizmetleri

Bir şarj istasyonunu arabanıza nasıl bağlayacağınızı öğrenmek, mobil uygulamamız aracılığıyla bağlanmak veya hesabınızın durumunu kontrol etmek istiyorsanız, EN Plus 7/24 müşteri hizmeti sağlar.EN Plus hesap yardımının ücretlendirme oturumu desteği için lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.

 

EV Şarj Çözümleri

EN Plus, yenilenebilir enerji endüstrisine sağladığı istikrarlı ürünler ve mükemmel hizmetle gurur duymaktadır.İstasyonlarımızın sahibi ve operatörü olarak EN Plus, sektördeki en iyi kullanıcı deneyimini sağlar.Kullanıcılar için gönül rahatlığı yaşar ve EN Plus şarj istasyonlarında diğer üreticilerden daha fazla tasarruf ederler.

İster donanım ister yazılım olsun, ürünlerimizin tamamı yüksek standartlara göre tasarlanmış olup, oluşturduğumuz ve sunduğumuz hizmetlerin merkezinde hem müşterilerin hem de son kullanıcıların olmasını sağlar.

 

EN Plus, tüm dünyada elektrikli araçlar için geniş bir kamu ve özel şarj istasyonları satış ağına sahiptir.24'ten fazla ulusal pazarda 130.000'den fazla şarj istasyonuna sahip ve işletiyor.Ve satış işi sürekli genişliyor.Bugün piyasadaki herhangi bir EV'yi şarj etme gücüne sahiptir.

 

Çin Shenzhen EN-plus Technologies Co., Ltd şirket Profili 1

Ekibimiz

Ar-Ge İnovasyon Yeteneği

 

EN Plus, ekibin% 40'ından fazlasıyla yüksek kaliteli bir Ar-Ge ekibine sahiptir ve 50'den fazla patente sahiptir.Şimdiye kadar elektrik yükü yönetiminden akıllı ev EV şarj noktalarına kadar her şeyi bünyesinde barındıran göze çarpan yeniliklerle EN Plus, yeni ve geliştirilmiş bir yaklaşım sağlama konusunda zengin bir deneyime sahiptir.

Şirkette yaklaşık 200 personel,% 75'i Ar-Ge üyesidir.Çekirdek ekip üyeleri enerji endüstrisinden uzmanlardır. SMA (Almanya), Eaton (ABD), Huawei, Tencent, Emerson vb.

Zengin deneyim enerji sektöründe Ar-Ge ve 60'ın üzerindepatentler ve 5 yazılım telif hakkı.

Çin Shenzhen EN-plus Technologies Co., Ltd şirket Profili 0

Çin Shenzhen EN-plus Technologies Co., Ltd şirket Profili 1